There is nothing to show here!
Slider with alias slider-1 not found.
Iskolavezető

Vörös Lajos

Iskolavezető

MNJK Kiképzési Főfelügyelő
Mesterkiképző
‘A’ kategóriás segéd
12-szeres válogatott
Magyar bajnok
Budapest bajnok

„Több, mint negyven éve foglalkozom kutyakiképzéssel, többnyire német juhászkutyákkal dolgozom. Kutyaiskolát 30 éve vezetek, ahol a legkülönbözőbb kutyafajták is megfordulnak, kis és nagytestű egyaránt el tudja sajátítani azokat a gyakorlatokat, amelyek egy kulturált kutyatartás alapjait meghatározzák. Több kiképző és őrző-védő segéd vesz részt a munkában, iskolánk segítséget tud nyújtani kezdő vagy problémás kutyák oktatásában, hogy a kutya valódi társsá váljon.

Számomra a kutya egy olyan barát, aki meghatározó szerepet tölt be az életemben. A kutyás sporton keresztül nagyon sok emberrel találkoztam, barátságok alakultak ki, akik szintén szabadidejük nagy részét négylábú társukkal kívánják eltölteni.”

Kiképzési rendszerünk

Kiképzési rendszerünk egyik alappillére, hogy minden gyakorlatnál motiváljuk a kutyákat: jutalomfalattal, labdával, vagy a gazda saját személyével. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy szocializáljuk a kutyákat és azokat a gyakorlatokat, amiket itt tanulunk az iskolán, hasznossá tudjuk tenni a mindennapi életben is.

Kiképzések időpontjai

Szombat

Télen 14:00-tól, nyáron 16:00-tól csoportos engedelmes, ügyességi és őrző-védő kiképzés

09:00-tól csoportos engedelmes, ügyességi és őrző-védő kiképzés

Egyéni képzés

Egyéni kiképzésre is van lehetőség egyeztetés szerinti időpontban.

Azok számára is ideális a magánoktatás, akiknek az életvitele nem engedi meg, hogy heti rendszerességgel járjanak tanfolyamra, de mindenképp szeretnék, ha kedvencük kijárná az iskolát, és jól nevelt kutya válna belőle. Mivel ez a képzési forma lehetővé teszi a rugalmas időpont-egyeztetést, így az elfoglaltabb gazdák számára sem lehetetlen a szakszerű kutyanevelés, legyen szó már felnőtt kutyáról, kölyökről, vagy a legnehezebben kezelhető, kamasz kutyákról.

Díjak - Árak

Tagdíj: az aktuális tagdíjakról minden estben az iskolavezetője ad tájékoztatást

Egyéni foglalkozások díja: minden esetben megbeszélés tárgyát képezi

Képzéseink

1. Nyomkövetés

Ha a kutyád folyamatosan porszívózza orrával a kertet és a mezőt, ha a legkisebb elejtett falatot is megtalálja akár napokkal később is, akkor ideje ezt a képességét hasznosabb mederbe terelni!

2. Őrző-védő

A tréningek teljesen egyéniek, egy kutya-gazdi páros és a felkészítő segéd van fent ilyenkor csak a pályán. Felmérjük, mire van szüksége a kutyusnak, és ahhoz képest alakítjuk a rövid, de igen dinamikus foglalkozást, amely legtöbbször valamilyen zsákmány megszerzésére irányul.

3. Haladó

Erre a képzésre olyan párosok jelentkezését várjuk, akik már valamilyen szervezett formában részt vettek alapszintű tanfolyamon, így a kutya ismeri az alapvető ügyességi akadályokat és engedelmességi feladattípusokat.

4. Alapkézés

A nagyvárosban élő kutyáknak sok mindent meg kell tanulniuk, hogy a gazdájuk mellett békésen, kiegyensúlyozottan tudjanak élni. A kutyák az életük kezdeti szakaszában, amikor a környezetükkel ismerkednek, mindenképpen tanulnak, és ha ezt a tanulási folyamatot a gazda irányítja, akkor a kutya hasznos, szükséges és jó dolgokat tanul meg, ha pedig nem irányítja senki, akkor az állat esetleg bosszantó, zavaró magatartást alakít ki, pl: nyüszít, kapar, gödröket ás a kertben stb.