Vörös Lajos (Iskolavezető)

Vörös Lajos (Iskolavezető)

MNJK Kiképzési Főfelügyelő
Mesterkikképző
A kategóriás segéd
12-szeres válogatott
Magyar bajnok
Budapest bajnok

Harminc éve foglalkozom kutyakiképzéssel, többnyire német juhász kutyákkal dolgozom. Kutyaiskolát 20 éve vezetek, ahol a legkülönbözőbb kutyafajták is megfordulnak, kis és nagytestű egyaránt el tudja sajátítani azokat a gyakorlatokat, amelyek egy kulturált kutyatartás alapjait meghatározzák. Több kiképző és őrző-védő segéd vesz részt a munkában, iskolánk segítséget tud nyújtani kezdő vagy problémás kutyák oktatásában, hogy a kutya valódi társsá váljon.

Számomra a kutya egy olyan barát, aki meghatározó szerepet tölt be az életemben. A kutyás sporton keresztül nagyon sok emberrel találkoztam, barátságok alakultak ki, akik szintén szabadidejük nagy részét négylábú társukkal kívánják eltölteni.

Author: